Współpraca z firmą Eredi Scabini

INFORMACJE O FIRMIE EREDI SCABINI

Firma Eredi Scabini istnieje na rynku od roku 1945 i specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań materiałów ogniotrwałych zarówno w postaci elementów monolitycznych, jak i w kształtach indywidualnych. Wszystkie produkty są oparte na formułach własnych firmy.

Jako pionier w dziedzinie monolitycznych materiałów ogniotrwałych firma Eredi Scabini od ponad 40 lat projektuje i wykonuje w swoich specjalistycznych zakładach elementy kształtowe o masie do 15 ton.

Firma Eredi Scabini cieszy się uznaniem ze względu na możliwość oferowania produktów dostosowanych do konkretnych potrzeb klientów, zapewniając za każdym razem gotowe do użycia rozwiązanie, począwszy od analizy zapytania, poprzez kolejne etapy projektowania, produkcji i montażu, przy wsparciu najwyższej jakości usług obsługi posprzedażowej.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom odbiorców i nastawiając się wyraźnie na nowe technologie, w ciągu ostatnich kilku lata badania Eredi Scabini skupiały się na nanotechnologii i zastosowaniu jej podstawowych osiągnięć w sektorze materiałów ogniotrwałych. Eredi Scabini ma zaszczyt przedstawić NANOPLAST®, najnowszej generacji materiały ogniotrwałe o właściwościach, które otwierają nowy rozdział w historii tej branży!

Produkty

Monolityczne

Od czasu założenia firmy opracowano i z powodzeniem zaproponowano monolityczne materiały ogniotrwałe o bardzo wysokiej jakości.

Obecnie asortyment obejmuje setki różnych produktów, które mogą być stosowane do wykonywania gęstych i izolacyjnych wykładzin ogniotrwałych przy użyciu różnorodnych procedur instalacyjnych. Produkty są zróżnicowane od konwencjonalnych wyrobów ogniotrwałych do najbardziej innowacyjnych, opartych na nanotechnologii.

Firma oferuje również pełną gamę produktów specjalnie zaprojektowanych do zastosowania w podłogach przemysłowych narażonych na wysokie obciążenia mechaniczne i chemiczne w wysokich temperaturach.

Dział badawczo-rozwojowy jest zobowiązany do ciągłej aktualizacji i rozwoju swoich produktów, aby zawsze gwarantować najwyższy możliwy standard jakości.

Wstępnie uformowane kształty

W firmie Eredi Scabini zawsze wierzono w możliwości wstępnie uformowanych kształtów. Dziś przekonanie to potwierdza rynek, który wymaga wstępnie uformowanych elementów o wysokiej jakości i dużych rozmiarach, aby ograniczyć prace konserwacyjne, zwiększyć wydajność i skrócić przestoje. Dzięki zdolności do produkcji wstępnie uformowanych elementów o masie do 15 ton, firma Eredi Scabini znajduje się wśród niekwestionowanych światowych liderów tego sektora. Firma produkuje również kompozyty z osnową ceramiczną, które zastępują standardowe materiały ogniotrwałe i odlewy wysokostopowe w najtrudniejszych zastosowaniach. Proces produkcyjny odbywa się w całkowicie kontrolowanym środowisku, w którym idealne warunki laboratorium zostały odtworzone na skalę przemysłową. Po etapie kształtowania części są utwardzane, suszone i wypalane w specjalnych piecach i pakowane tylko do wysyłki po pomyślnym przejściu rygorystycznej kontroli jakości.

Oto kilka przykładów:

PRZEMYSŁ ALUMINIUM

CPS® (system wstępnie ukształtowanego tygla) do bezrdzeniowych pieców indukcyjnych

Wstępnie przygotowane rozwiązanie pieca płomiennego do topienia

Narzędzia do zgarniania żużla

 

 

 

 

 

 

 

 

Rynny spustowe

PRZEMYSŁ STALOWY: Pokrywa kadzi pośredniej z kompozytów ceramicznych Flextrong HT

PRZEMYSŁ MIEDZI: Okładzina pieca szybowego w dużych blokach

PODŁOGI: Nasze rozwiązanie Resistone w porównaniu do konwencjonalnego produktu

 

Więcej informacji na stronie www.erediscabini.com.

 

 

Leave a Comment

azotek boru